Şevval Şahin ve Sevgilisi Murat Kazancıoğlu’nun Doludizgin Aşkı Tatil Dönüşü Bitti!

Magazin dünyasının yakından takip ettiği ünlü model Şevval Şahin, işletmeci Murat Kazancıoğlu’yla iki yıldır aşk yaşıyordu. Çift yaşadıkları ilişkiyle özellikle bu yaz sık sık gündeme geldi. İki yıldır birlikte olan Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu, geçen hafta gittikleri Bali tatili dönüşü ayrılık kararı aldı. Detaylar?

2018 yılında Miss Turkey yarışmasında birinci olan Şevval Şahin, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen biri isim.

Şahin, Burcu Özberk’in 2020 yılında ayrıldığı işletmeci Murat Kazancıoğlu’yla iki yıldır doludizgin bir aşk yaşıyordu.

Bu yaz Bodrum’da görüntülenen çift, aşk dolu pozlarıyla ve yer yer yaşadıkları gerginliklerle bu yazın en çok konuşulan isimlerinden biri oldular.

Şevval Şahin ve Murat Kazancıoğlu çifti, en son sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıkarmalarıyla gündeme gelmişti. Hatta Şevval Şahin, sevgilisiyle birlikte olan fotoğrafları da sosyal medya hesabından silince ayrılık iddiaları ortaya atılmıştı.

Çiftten henüz bir açıklama gelmiş olmasa da geçtiğimiz hafta, baş başa gittikleri Bali tatilinde nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı ayrıldıkları öğrenildi.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x