OnePlus Ace 3V güçlü pil ve performansıyla öne çıkıyor

OnePlus, geçtiğimiz yıl Çin pazarında Ace markalı telefonlarıyla dikkat çekmişti ve bu yıl da OnePlus Ace 3V ve Ace 3 Pro ile bu trendin devam etmesi bekleniyor. Söylentilere göre OnePlus Ace 3V, Mart ayında tanıtılabilir ve yeni nesil Snapdragon 7 serisi yonga seti ile gelebilir. Bu bilgiler, güvenilir duyumcu Digital Chat Station tarafından paylaşıldı.

Yeni cihazın SM7675 model numarasına sahip yonga seti, Snapdragon 7+ Gen 3 olarak adlandırılan ve Snapdragon 8 serisi yonga setleriyle benzer performans sunması beklenen bir teknolojiye sahip olacak. Ayrıca bu yonga setinin, Snapdragon 8 Gen 3’te bulunan aynı Cortex-X4 ana çekirdeğini kullanacağı ve bu sayede üst düzey performans sunacağı belirtiliyor. Cihazın 16GB’a kadar RAM ile destekleneceği söyleniyor.

OnePlus Ace 3V güçlü pil ve performansıyla öne çıkıyor

Ek olarak, OnePlus Ace 3V‘nin 1.5K çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip düz bir OLED ekrana sahip olacağı ve tüm bu özellikleri destekleyecek büyük bir 5,500mAh pil ile geleceği ifade ediliyor. Ayrıca cihazın 100W hızlı şarj desteğine sahip olacağı da gelen bilgiler arasında. Daha önce sızan bilgiler, cihazın plastik bir çerçeveye ve cam bir arka panele sahip olacağını da ortaya koyuyor. Hem düz hem de kavisli ekran seçeneklerinin olabileceği spekülasyonları da mevcut.

Geçen yıl Çin’e özel kalan Ace 2V’nin global pazarda OnePlus Nord 3 olarak yeniden markalandığı göz önüne alındığında, Ace 3V’nin de OnePlus Nord 4 veya Nord 5 olarak global pazarlarda yer alabileceği düşünülüyor. Şu an için OnePlus Ace 3V hakkında elimizdeki bilgiler bunlarla sınırlı. Cihazla ilgili yeni gelişmeler oldukça bu bilgileri güncelleyerek sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x