Derin Talu ve sevgilisinin panik anı

Derin Talu kapıda gazetecileri fark edince mekâna döndü, erkek arkadaşı ise aracına binip montuyla yüzünü gizledi. Genç adam muhabirleri cep telefonuyla videoya çekerken, Talu taksiye binerek uzaklaştı. Talu’nun yanındaki gencin isminin Cenk Üstündağ olduğu öğrenildi. (Sayit DURMAZ)

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler…

ÖRDEĞE ÖPÜCÜK

Kıvanç Tatlıtuğ’un minik oğlu Kurt Efe’yle birlikte ördek sevdiği anların görüntüleri sosyal medyada paylaşıldı. Ördeği öpen baba oğulun kalpleri ısıtan o videosuna kullanıcılardan yorum yağdı.

SEVGİLİSİNİN SIRTINI BOYADI

Şükrü Özyıldız, sevgilisi Sibil Çetinkaya’nın davete hazırlanmasına yardımcı oldu. Çetinkaya, sırtı açık bir elbise giydi. Oyuncu da sevgilisinin sırtını kapatıcı yardımıyla boyadığı anların videosunu sosyal medya hesabından paylaştı.

SOKAKLARI PODYUMA ÇEVİRDİ

Tülin Şahin önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Şahin, moda programının çekimlerini Nişantaşı’nda sokaklarında gerçekleştirdi. Ünlü model, sokakları adeta podyuma çevirdi. Şahin’in çekimleri sık sık hayranlarının fotoğraf isteği nedeniyle de bölündü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x