Can Yaman’ın yeni vukuatı: Hayranının telefonunu kapıp fırlattı

Oyuncu Can Yaman, ‘Viola Come il Mare’ filminin çekimleri İtalya’nın Palermo şehrine gitti. Araçla seyahat ederken trafiğe takılan Yaman’ı fark eden bir hayran, fotoğraf çekmek istedi. Bu duruma sinirlenen ünlü oyuncu, hayranının telefonunu fırlattı.

Görüntüler gelen tepkilerin ardından açıklama yapan Yaman, “Bütün hayranlarım böyle değil. O kişi ilk andan itibaren çok kaba davrandı. Fotoğraf çekmek için izin istemedi, merhaba bile demedi. Sürekli kışkırtılıyoruz” diye konuştu.

İLK VUKUATI DEĞİL

Yaman’ın ilk vukuat Madrid’de bir havalimanında gerçekleşti. Oyuncuyu havalimanına 2.000 kadın karşılaşmıştı. Bu kalabalığın hayranları olduğu iddia edilmiş ve Can Yaman kalabalığın içinden korumaların eşliğinde geçirilmişti.

Bunun medyaya yansıması üzerine oyuncu, dizilerinin satıldığı her ülkede bu ilgiyi gördüğünü iddia etmişti. Hatta “Beni çok seviyorlarsa suçum ne?” şeklinde açıklama yapmıştı.
Fakat İstanbul’a döndüğünde dizilerinin çekilip yayınlandığı ülke Türkiye olmasına rağmen havalimanında bekleyeni yoktu. Bu olaylar dizisi akıllara “Eee, acaba Madrid karşılaması bir şov olabilir mi?” sorularını getirdi.

İKİNCİ VUKUAT

Ardından ikinci bir vaka yaşandı. Oyuncu, verdiği bir röportajda oynadığı dizilerdeki partnerlerinin libidosunun yüksek olması gerektiğini iddia etti. Hatta tam olarak şu ifadeyi kullandı: “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x